Robot Özellikleri

Akıllı Haritalama:
Var
Batarya Kapasitesi:
2600 mAh
Çalışma Süresi:
40-60 dk
Çoklu Kat Desteği:
Yok
Düşme Sensörü:
Var
Emiş Gücü:
2500 bpa
Enerji Sınıfı:
A++
Engel Tanıma Sensörü:
Var
Garanti Süresi:
24 Ay
Halı Modu:
Var
Islak Paspas:
Var
Kamera:
Var
Marka:
RoboVac
Navigasyon Modu:
Kamera + SLAM
Sanal Bariyer:
Var
Ses Seviyesi:
56 db
Sesli Komut Sistemi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
100 ml
Toz Hazne Kapasitesi:
600 ml
Türkçe Desteği:
VAR
Uygulama Kontrolü:
Var
Watt Gücü:
66 W
anneme çok yardımcı oldu fiyatı uygun
Türk malı olduğu için cezbetti ilk etapta. Ürünü günlerdir araştırıyorum. Malesef yorum o kadar az ki. YouTube da hiç video yok. Almak istiyorum fakat neye güvenip alıcamı bilemiyorum.
bu fiyat sıkalasında alınabilecek en iyi robot süpürge koltuk altlarına ve yatak altına rahatça giriyor çekim gücü yüksek toz haznesi büyük
Kumandası da var , güzel temizlik yapıyor. bu fiyata iyi
Yedek parça siparişi verirken tesadüf denk geldim, ofise aldık gayet güzel s5 max dan daha büyük toz haznesi var biz kumanda ile çalıştırıyoruz gayet güzel ürün tavsiye ederim.
Fiyat performans ürünü Seslendirme ve uygulaması türkçe olması çok güzel.
Alınabilir bir ürün.
Ürün ile alakalı çok fazla yorum yok ama izlenimlerimi belirtmek istedim; Öncelikli olarak çok hızlı gönderim sağlanıldı. Türkçe kullanım kılavuzuyla ve yedek aksesuarlarıyla beraber geldi bunun için çok teşekkürler. Evimizde Roborock S5 Max da mevcut onun kadar temizlik sağlıyor ve toz haznesi daha s5 max'a göre daha büyük. Roborock s5 max kadar temizlik sağlıyor, Türkçe Seslendirmeli ve Uygulamasını Türkçe olarak kullanılması ayrı bir özellik aynı zamanda uzaktan kumanda ile de temizlik yapılabiliyor, ürünü denemek ve yaşlı annem için satın aldım nasıl kullandığını ve performansını incelemek üzere kurulum sağladım. Bizim Paspas olarakda tatmin edici düzeyde paspas işlemi sağlamakta. Yaşlı oldukları için paspas özelliğini çok kullanacaklarını sanmıyorum. Tavsiye ederim.
Görüşünü yaz